Medisol'e hoş geldiniz,

AB'deki en büyük resüsitasyon malzemeleri sağlayıcısıyız ve ağımızı Türkiye'ye genişletiyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, AED satın almak isteyen müşteriler ve şirketler için en iyi bağımsız tedarikçi olarak ün kazandık.

Hayat Kurtarıyoruz: AED'nin önemi 

2030 yılına kadar gezegendeki herkesin 6 dakika içinde AED'ye ulaşabileceği bir dünya inşa etmek istiyoruz. Ani kalp durmasının artık önde gelen ölüm nedenlerinden biri olmadığı bir dünya için çabalıyoruz ve AED'leri daha yaygın hale getirerek bu hedefe ulaşmak için çalışabileceğimize inanıyoruz. 

Uzmanlara Güvenin: Yüksek Kaliteli AED ve Müşteri Hizmetlerinin Ülkenize Getirilmesi 

Hayat kurtaran ekipmanlar için bir tedarikçi seçmek söz konusu olduğunda güvenin çok önemli olduğunu  
biliyoruz. Bu nedenle, AB'nin önde gelen bağımsız AED tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz ve yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel bir müşteri hizmetlerini sunma anlamında güçlü bir itibara sahibiz. Artık (ülke adı) için de aynı düzeyde uzmanlık ve destek sunduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Kendi Dilinizdeki Mükemmel AED'yi Bulun - Kolay ve Kullanışlı!

Çevrimiçi mağazamızda, kendi dilinizde bir AED'yi bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Web mağazamız İngilizce olarak mevcuttur ve size basit ve kullanımı kolay bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay arama özelliği sayesinde Zoll, DefiSign, CU Medical ve daha pek çok markanın tedarik ettiğimiz geniş bir AED yelpazesinde arama yapabilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınız için mükemmel AED'yi bulmak için aramanızı fiyat gibi kriterlere göre filtreleyebilirsiniz.  

AED'lere ek olarak, AED'nizin optimum durumda kalmasını sağlamak için eğitim mankenleri, piller, elektrotlar, AED dolapları ve AED bakım planları da sunuyoruz. Hayat kurtaran ekipmanlara erişimin basit ve kullanımı kolay olması gerektiğine inanıyoruz ve süreci müşterilerimiz için mümkün olduğunca kolaylaştırmaya kararlıyız.  

Sevkiyat ve Ödeme  

Medisol olarak hayat kurtarmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Hollanda'daki Avrupa depomuzdan, UPS hizmetiyle güvenilir ve kolaylıkla takip edilebilir bir teslimat hizmeti sunuyoruz. 

Sipariş vermek ve ödeme yapmak hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmadı. Banka havalesiyle yapılacak ödemeleri kabul ediyoruz - siparişinizi çevrimiçi olarak verdiğinizde satış ekibimiz size Uluslararası banka hesabımıza ödeme için size bir banka havalesi gönderecektir.

Daha fazla bilgi

Medisol bayisi olmak ister misiniz? 

Müşterilerinize AED ve diğer CPR ürünlerini sunmak mı istiyorsunuz? Bayi programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu temel CPR ürünlerini müşterilerinize sunmaya başlamak için bizimle hemen iletişime geçin.

Bayi avantajları 

Bayi başvurunuzla ilgili işlemler tamamlandıktan sonra, bayi portalımıza erişim sağlayabilirsiniz.  Bir Medisol satıcısı olarak, bizden satın alınan tüm defibrilatörlerde:

 • 10 yıllık garanti de dahil olmak üzere birçok avantajdan yararlanacaksınız 
 • Her çevrimiçi siparişte ''şok'' ödül puanları kazanın
 • Size daha büyük kar marjlar sağlayacak rekabetçi bayi fiyatları
 • İmalatçı firmalarla sizin adınıza pazarlık ve görüşme yapıyoruz
 • Alanlarının en iyi imalatçılarının ürünlerini çevrimiçi mağazamızdan satın alın
 • Size ait oturum açma bilgileriyle çevrimiçi mağazamıza özel erişim
 • Rekabetçi sevkiyat fiyatları
 • Kendi şirketinizin adı altında satış
 • Doğrudan sevkiyat olanakları
Daha fazla bilgi

DEFİBRİLATÖR BAKIMI BRONZ + Ürün Bilgisi

AED'lerin %50 'sinden fazlası kullanıma hazır değildir. AED'lerin istenilen düzeyde işlevsel olmamasının en yaygın nedeni, yedek parçaların periyodik olarak yenilenmesinin unutulmuş olmasıdır. Bronz AED bakım planı sayesinde böyle bir sorun yaşamazsınız. Plan çok daha fazlasını sunuyor.

Bronz bakım planı sayesinde, Hizmet Portalı'nda AED'nin durumuna genel bakış olanağını elde edebilirsiniz. Pil ve elektrotları kullanım ömürleri boyunca takip ediyoruz. Son kullanma tarihi yaklaştığında, size yedek parçaları otomatik olarak garantili %10 indirim ile göndereceğiz. Bunun için sizin parmağınızı bile oynatmanıza gerek yoktur.

Ayrıca, AED'nizin arızalanması durumunda, bir yedek AED kullanabilirsiniz. AED'niz gönderildi mi? Bu durumda Bronz bakım planı sayesinde, yeni elektrot ve bir pillerin (ihtiyaç duyulması halinde) size ücretsiz olarak gönderileceğinden emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

AED Bakım Planı - Bronz 

Defibrilatörünüzün çalışmalarını kendiniz mükemmel bir şekilde yönetebiliyor musunuz? Arıza veya kullanım süresi dolmak üzere olan elektrotlar için hızlı ve etkin bir yedekleme planına sahip olmak ister misiniz? O halde Bronz bakım planımız sizin için en iyi çözümdür. 
 
Bronz defibrilatör bakım planı aşağıdakileri içeren sürekli bir hizmettir:  

 • Servis portalında AED durumuna genel bakış  
 • Arıza sırasında yedek AED  
 • Kullanım sonrası ücretsiz elektrotlar/piller  
 • Yedek parçalarda %10 indirim


 1. ZOLL AED Plus
 2. Laerdal Little Anne QCPR
 3. DefiSign AED Universal Wall Cabinet